המוצרים שלנו

אודותינו

אסטרטגית השקעות

פיננסים ניהול הון פרטי הנה חברה מובילה בתחום ייעוץ ההשקעות בשוק ההון והפיננסים בישראל. לחברה, כוח אדם מקצועי, בעל נסיון רב שנים ומוכח בתחום הייעוץ. מנכ"ל החברה ובין היזמים להקמתה הוא ד"ר איתי גלילי, בעל רקע עשיר בשוק ההון.

במהלך שנים רבות, ד"ר איתי גלילי הקים וניהל במערכת הבנקאית, מחלקות יעוץ מקצועיות ללקוחות הבנקאות הפרטית, לתאגידים וללקוחות תושבי חוץ. 
 
שותף אמין
כל השותפויות המוצלחות מבוססות על אמון. בפיננסים, אנו רוכשים את אמון הלקוחות באמצעות הצבת האינטרסים של הלקוח בראש סדר העדיפויות. יועצי ההשקעות בפיננסים ניהול הון פרטי פועלים להבנת המטרות והיעדים הפיננסיים שלך. על סמך תובנות אלו, אנו מפתחים אסטרטגיה אישית אשר תשרת השגת יעדים אלו.

יעוץ יזום לתיק השקעות >>>

למרות שהעולם הפיננסי דינמי מאוד ורווי במידע המתקבל בצורה אינטנסיבית, יש חשיבות רבה לקריאה ביקורתית של מידע כלכלי, לא להגיב במהירות לאירועים מיידים.

יש חשיבות רבה למעקב רציף אחר הנעשה בשווקים ולפנות בהצעת השקעה בהינתן שההשקעה הבשילה לפרמטרים של כדאיות כלכלית.

בפיננסים, יועצי ההשקעות, מנהלים מעקב רציף אחר תיק ההשקעות של הלקוחות ופונים באופן יזום ללקוחות לצורך עדכון ושינוי תיק ההשקעות על פי צורך.


יעוץ השקעות  יזום לתיקים מנוהלים >>>

יעוץ השקעות יזום לתיקים מנוהלים מיועד לספק למשקיעים הפרטים מנגנון אופטימיזציה ושליטה בעבודה מול בתי השקעות.

יועצי השקעות ותיקים ומנוסים בונים אסטרטגית השקעות ללקוח על פי הצרכים הספציפיים המוגדרים מראש כגון: יעוד הכסף, מגוון סיכוני השקעה, שווקים בישראל או בחו"ל וכו'.

לאחר בניית אסטרטגיית השקעות, ממליצים ללקוח על בתי השקעות המתאימים בהתאם ליעדים שנקבעו. פתיחת חשבונות מנוהלים באמצעות בתי השקעות תעשה לאחר בחירה של המנהל הספציפי שינהל את תיק ההשקעות בהתאם לניסיונו ולהתמחותו.

לפרטים אודות השירות שלנו נא מלא/י פרטיך וניצור עמך קשר בהקדם

אסטרטגיית ההשקעות של חברת פיננסים ניהול הון פרטי מבוססת על ניסיון מקצועי ארוך טווח של יעוץ ללקוחות הבנקאות הפרטית בתיקי השקעות שלהם בארץ ובחו"ל. תהליך בחינת ההשקעות נעשה באופן רציף תוך התעדכנות ממקורות המידע המובילים בעולם.

בחינת ההשקעות נעשית על בסיס ראיה ארוכת טווח ובהתאם למחירים הכלכליים של נכסי ההון בכל נקודת זמן.

 
שלח לחבר הדפס
שתף